Linkler

10 Saat Içinde Kalp Sorunundan Kurtuldu

Gece yarısı evinde geçirdiği inme sonrasında süratle hastaneye nakledilen hastaya, 10 saat içerisinde hem beyin anjiyosu yapıldı hem de kalp pili takıldı.

12 Aralık 2017 Salı

Günde Bir Avuç Fındık Yerseniz…

Kavrulmamış ve işlem görmemiş çiğ fındığın vücuda mucizevi faydalar sağladığını biliyor muydunuz? Çiğ fındık; içerdiği sayısız minerallerle kanseri dahi önleyebilecek bir sağlık deposudur. Piyasada en çok rastladığımız kavrulmuşundan ziyada kavrulmamış olarak tüketilmesi gereken çiğ fındığın faydaları sizlerle…

15 Kasım 2017 Çarşamba

Çarpık Dişlere Görünmez Tel ile Çözüm Mümkün

Özellikle Genç bireylerin en büyük problemlerinden birisi olan Dişlerinde çarpıklık, açıklık ile ilgili sıkıntıların artık görünmez bir çözümü var, ortodontik tedavi yaptırmaya veya diş teli kullanmaya sıcak bakmayan birçok kişi için görünmeyen diş telleri kullanılıyor.

14 Kasım 2017 Salı

Aneroksiya Hastalığı Nedir? Belirtileri Ve Tedavisi Nasıl Yapılır ?

Genel anlamda yeme bozukluğu şekilde bilinen aneroksiya irem Derici`den son şimdi de güzel oyuncu Bade işçil ile birlikte gündemde.

14 Kasım 2017 Salı

Göbek Yağlarını Eritecek 9 Besin Sizi Göbeğinizden Kurtaracak

Hem estetik hem de sağlık açısından bizlere son derece rahatsızlık veren ve istenmeyen göbek yağlarınıza çabucak veda edin! Sizin için şimdi sıralayacağımız 9 besin maddesini hayatınızın bir parçası haline getirdiğinizde göbek yağlarınızdan artık kurtulabilmeniz mümkün.

13 Kasım 2017 Pazartesi

Uzmanlar Slime Hakkında Uyardı! Evinizde Varsa Derhal Atın

Bu slime ile temasa bağlı `münasebet egzaması` teşhisi koyduğum ilk olgu” dedi.

13 Kasım 2017 Pazartesi

Babası Kalp Krizinden Vefat Eden Genç Mühendisin Bulduğu Takip uygulaması

İzmirli mühendis Armağan Ergün, babasının kalp krizi nedeniyle vefatı sonrası kalp sorunlarına karşı erken uyarı veren mobil tabanlı bir teknoloji geliştirdi.

12 Kasım 2017 Pazar

Göz Hakkında Doğru Bilinen Yalnışlar

Göz Hastalıkları Uzmanı Prof.Dr. Ümit Beden, çoğu insanın göz sağlığı konusunda yanlış hareket ettiğini belirtti.

12 Kasım 2017 Pazar

Her 6 Ayda 1 Kişi Diyabet’ten Hayatını Kaybediyor

Türkiye Diyabet Vakfı Başkanı Prof. Dr. Temel Yılmaz, diyabet hastalığına bağlı komplikasyonlar nedeniyle dünyada her 6 saniyede 1 kişinin hayatını kaybettiğini söyledi.

11 Kasım 2017 Cumartesi

Siyah Noktalar Nasıl Temizlenir? Yüz Temizleme Yöntemleri

Güneşin etkisiyle yüzümüzde oluşan siyah noktalardan ve dış etkenlere bağlı olarak yüzümüzde çıkan lekelerden, siyah noktalardan nasıl kurtuluruz ? Kapalı gözenekler, lekeler, yağlı ciltler ve en büyük dert siyah noktalar. İşte, siyah nokta karşıtı yüz temizleyiciler…

10 Kasım 2017 Cuma
iPortal Kodlayan: Özer Gül